Stačí málo na vyvolanie úsmevu a stačí jeden úsmev, aby sa všetko stalo možným…

Som Jana a  sama som onkologickým pacientom ale rozhodla som sa pomôcť ………

Myšlienka „Mojkáčika pre destkú onkológiu“ sa zrodila v snahe vyčariť úsmev na detských tváričkách, ktoré bojujú so zákernou chorobou. Ich osud mi nie je ľahostajný ako ani osud iných.

Kúpou jedného alebo viacerých mojkáčikov podporíte  sumou 2,00 Eurá, onkologicky choré deti na oddelení.  Zvyšné 2,00 Eura je náklad na výrobu mojkáčika. Výťažok 2,0 Eurá z každého Vami zakúpeného mojkáčika poputuje deťom, ktorým spolu s Vami vyčaríme úsmev na ich tváričke.

Mojou snahou je z vyzbieraných finančných prostriedkov v spolupráci s detskou onkológiou a zakúpiť pre nich vysnívané hračky na skrátenie času stráveného na oddelení spolu s balíčkami, do ktorých im zabalím aj vitamíny, tak dôležité pre boj s touto chorobou.

V januári 2019 sme už druhý krát navštívili detskú onkológiu v Košiciach, kde sme odovzdali deťom balíčky a splnili ich požiadavku mať plejko. Vďaka vyzbieraným prostriedkom z predaja a darom od sponzorov (f. PADAS s.r.o, Vivantis. cz)  sa nám podarilo rozžiariť ich tváričky…..

Čo je vlastne mojkáčik?

Je to vlastnoručne vyrábaná (Hand-made) hračka, ktorá je ušitá z starostlivo vyberaných bavlnených látok a vyplnená polyesterovým rúnom. Mojkáčikovia sú mäkkučký a vhodný ako dekorácia, a ale aj ako hračka akurát do malej detskej rúčky. Výrobok je vhodný najmä pre deti.

V tejto myšlienke chcem pokračovať ďalej a ak sa pridáte aj Vy, tak určite potešíme aj detičky na iných oddeleniach nielen v Košiciach….. Svoje Hand made hračky chcem rozšíriť aj o iné hračky, ktoré budú nositeľmi vyčarovaného úsmevu  ……

Pomôžte aj vy a kúpte si mojkáčika …

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Close Menu

Kontakt

Nič nie je jednoduchšie. Stačí vyplniť a odoslať registračný formulár.

Ing. Pavol Juhas
Adresa: Golianová 19, 040 18, Košice
E-mail: padas@padas.sk
Mobil: 0908 094 700