Podporujeme

Mojkáčik pre detskú onkológiu

Naša kolegyňa Jana sa k Vám prihovára prostredníctvom tohto letáku. Sama je onkologickým pacientom a rozhodla sa spolu s nami pomôcť spríjemniť pobyt deťom na detskej onkológii.
Myšlienka „Mojkáčika pre detskú onkológiu“ sa zrodila v snahe vyčariť úsmev na detských tváričkách, ktoré bojujú so zákernou chorobou. Ich osud nám nie je ľahostajný ako ani osud iných. V cene mojkáčika v sume 4€ sú 2 € náklady na výrobu a zvyšná suma poputuje na zbierku. Našou snahou je deťom zakúpiť vysnívané hračky na skrátenie času stráveného na oddelení spolu s balíčkami, do ktorých im zabalíme aj vitamíny, tak dôležité pre boj s touto chorobou.
V januári 2019 sme už druhý krát navštívili detskú onkológiu v Košiciach, kde sme odovzdali deťom balíčky a splnili ich požiadavku mať playstation 4. Vďaka vyzbieraným prostriedkom z predaja a darom od sponzorov (f. PADAS s.r.o, Vivantis. cz) sa nám podarilo rozžiariť ich tváričky…..
Čo je vlastne mojkáčik.
Je to vlastnoručne vyrábaná (Hand-made) hračka, ktorá je ušitá zo starostlivo vyberaných bavlnených látok a vyplnená polyesterovým rúnom. Mojkáčikovia sú mäkkučkí a vhodní ako dekorácia, ale aj ako hračka.

V prípade záujmu vieme zabezpečiť mojkáčika z 8 rôznych farieb. V prípade záujmu vieme ponúknuť aj kapsačika v sume 3 €.

V prípade ak budete mať záujem o kúpu, tak nás kontaktujte na tel čísle : 0908094700

Vopred Vám Ďakuje: Padas s.r.o. ( projekčná a realizačná firma)

Close Menu

Kontakt

Nič nie je jednoduchšie. Stačí vyplniť a odoslať registračný formulár.

Ing. Pavol Juhas
Adresa: Golianová 19, 040 18, Košice
E-mail: padas@padas.sk
Mobil: 0908 094 700